Ekskluzywna lokalizacja

W atrakcyjnej zabudowie śródmiejskiej budynki przy ul. Krzyckiej 73-75 są kompromisem pomiędzy domem jednorodzinnym na granicy miasta a dużym apartamentowcem w ścisłym centrum.

W świecie, w którym jesteśmy narażeni na ciągły pośpiech i wszechobecny hałas, znaleźliśmy miejsce idealne dla osób uzależnionych od infrastruktury miejskiej, które szukają swojego cichego azylu.

Wille Miejskie zlokalizowane są w drugiej linii zabudowy w sercu najpopularniejszej do mieszkania dzielnicy Wrocławia - na ul. Krzyckiej na Krzykach. Ich położenie z jednej strony zapewnia szybki dojazd do ścisłego centrum miasta, z drugiej - doskonały wyjazd do centrów handlowych, zakładów pracy i na autostrady na Bielanach Wrocławskich. Łatwo i szybko w każdą stronę można dojechać również rowerem czy komunikacją miejską (tramwaj i autobus na ul. Przyjaźni, autobus na ul. Krzyckiej). Ekskluzywne położenie pomiędzy trzema parkami (Park Kleciński ok. 500 metrów od osiedla, Park Południowy ok. 1,5 km, a Park Grabiszyński ok. 2,5 km) daje dużo możliwości wypoczynku wśród zieleni. W okolicy jest pełna infrastruktura handlowa od osiedlowych sklepików po duże sieci. Niedaleko znajduje się Centrum Handlowe Krzyki, są też restauracje, kafejki i bary, a także szereg lokali usługowych m.in. z gabinetami lekarskimi, terapeutycznymi, aptekami, salonami fryzjerskimi, kosmetycznymi itp. Dla osób preferujących aktywny styl życia w CH Krzyki znajdują się m.in. szkoła tańca oraz klub fitness. Kolejny klub fitness umiejscowiony jest na Al. Karkonowskiej, a na ul. Racławickiej są basen, siłownia oraz korty tenisowe WKS. Z kolei na ul. Sudeckiej działa Krzycki Klub Tenisowy (to największy we Wrocławiu ośrodek do uprawiania tego sportu - aż 11 kortów tenisowych! W KKT trenują m.in. reprezentanci Polski). Największy wrocławski tor wyścigów konnych na Partynicach znajduje się w odległości raptem 1,5 km. Wszystko to w promieniu do ok. 20 minut piechotą. Oczywiście nie brakuje też infrastruktury dla najmłodszych - wokół jest duża oferta placówek oświatowych zarówno publicznych, jak i prywatnych. Dostępne są też ogólnodostępne boiska i place zabaw.

Okolica

Nie zwlekaj, liczba mieszkań jest ograniczona!

Zapewnij sobie mieszkanie w Willach Miejskich przy ul. Krzyckiej już dziś!

Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.

Dowiedz się więcej
 
keyboard_arrow_up