Prezentacje mieszkań

W dobie pandemii, wdrażamy dla Państwa specjalne reguły prezentacji mieszkań.

Szanowni Państwo,

Wizyta na budowie 4

jesteśmy dostępni dla Państwa w każdej dotychczasowej formie - drogą mailową, telefoniczną czy rozmów przez aplikacje wizualne. Z uwagi na bezpieczeństwo rekomendujemy te formy kontaktów.

Preferowanym sposobem oglądania inwestycji „na żywo” jest uzgodnienie terminu do spotkania z doradcą, który oprowadzi Państwa z włączoną kamerą w telefonie (przez aplikację WhatsApp). Zdajemy sobie jednak sprawę, że żadna forma prezentacji na odległość nie zastąpi wizyty w mieszkaniach na budowie, a obraz wideo zawsze będzie zniekształcać rzeczywistość. Stąd w dalszym ciągu umawiamy się na wizyty na terenie budowy, które odbywają się z zachowaniem nadzwyczajnych środków ostrożności na następujących warunkach:

- telefonicznie uzgadniamy termin spotkania oraz wybieramy mieszkania, które będziemy oglądać, przy czym prosimy o ograniczenie ilości osób obecnych do jednej osoby towarzyszącej;

- wybrane mieszkania na pół godziny przed wizytą zostaną przewietrzone i nie będzie prowadzonych żadnych prac;
- w trakcie wizyty zachowujemy reżim sanitarny, tj. używamy maseczek, dezynfekujemy ręce i nie podajemy ich na przywitanie, staramy się zachować odpowiedni dystans.

Wizyta na budowie 5

Wizyta na terenie budowy jest możliwa jedynie dla osób pełnoletnich oraz w dobrym stanie zdrowia. Preferowane obuwie z płaską twardą podeszwą i zabudowanym przodem.

Każda osoba wchodząca na teren budowy otrzyma zdezynfekowany kask ochronny oraz kamizelkę odblaskową.
Na terenie budowy obowiązują przepisy BHP i p.pożarowe. Należy stosować się do poleceń kierownika bodowy.

 

Państwa komfort i bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem.

 

Nie zwlekaj, liczba mieszkań jest ograniczona!

Zapewnij sobie mieszkanie w Willach Miejskich przy ul. Krzyckiej już dziś!

Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.

Dowiedz się więcej
 
keyboard_arrow_up