Opinie

Paweł z Kielc

Jestem bardzo zadowolony z zakupu lokalu od firmy Euro-Dom -solidnego dewelopera. Wysoki standard wykonania inwestycji oraz obsługi klienta.
Willa w której zakupiliśmy apartament jest położona w otoczeniu pięknego parku zdrojowego, wśród wyjątkowej zieleni, która jest zasługą Państwa firmy. Śmiało będę polecał wybudowane przez Państwa apartamenty innym osobom.

Zbigniew z Poznania

Pośród wszystkich firm deweloperskich, z jakimi miałem okazje współpracować, Państwa firma wybija się jako przykład najlepszej jakości współpracy, obsługi i kompetentnej komunikacji. Jednocześnie wykazaliście się Państwo elastycznością, które nie spotkałem wcześniej. Także stały kontakt po sprzedaży, który Państwo utrzymujecie do tej pory nie występował w przypadku innych developerów.

Jarosław z Warszawy

Panie Pawle,odbiór przebiegł bardzo sprawnie, Pan Wojciech załatwił temat bardzo profesjonalnie. Jestem w dalszym ciągu pod dużym wrażeniem instrukcji ustnych i drukowanych materiałów, które otrzymaliśmy. Dotychczas nie spotkałem się z tak profesjonalnym procesem odbioru nieruchomości. Brawo!Jarosław z Warszawy
I generalnie cały proces zakupu był wzorowy, w czym jest największa Pana zasługa. Dziękujemy.

Edyta i Jan z Bielska-Białej

Panie Pawle, Panie Wojciechu, Bardzo dziękujemy za wszystkie informacje i materiały, a także niezwykle sprawnie oraz profesjonalnie zorganizowany i załatwiony proces podpisania umowy i przejęcia mieszkania. A albumy o Polanicy nas urzekły ... reprodukcje starych zdjęć będą na pewno wisieć w mieszkaniu.
Pani Patrycjo ,
Pani również dziękujemy za bardzo sympatyczne, wyczerpujące, profesjonalnie wprowadzenie i szczegółowe informacje oraz wszelkie dodatkowe kontakty .
To była przyjemność pracować z Państwem
Niech wszytko dobrze Firmie się układa, serdecznie tego życzymy i trzymamy kciuki.

Maciej z Poznania

Wille Parkowe w Polanicy - to samo w sobie po prostu brzmi dumnie!! ...zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, ze nazwa inwestycji bynajmniej nie jest jakimś tanim chwytem marketingowym Dewelopera - celowo piszę z dużej litery, ale o tym później :) - a wynika z realnej lokalizacji projektu dokładnie naprzeciw Starego Parku Zdrojowego w Polanicy. Mówiąc kolokwialnie tzw. 'do wód' - tj. Wielkiej Pieniawy z jej przepięknym kompleksem basenowym czy Pijalni Wód Mineralnych - można dosłownie iść w szlafroku i kapciach!! Ale wracając do tematu dewelopera - w mojej opinii firma Euro-Dom to Deweloper przez duże 'D' co się zowie. Już pierwszy mój kontakt z ta firma - a byłem bodaj pierwszym klientem zainteresowanym zakupem apartamentu z oferty firmy w ramach projektu Wille Parkowe w Polanicy - był jak najbardziej pozytywny. Bardzo przyjazne podejście do klienta, aktywne wsłuchiwanie się w jego potrzeby, w tym również i gotowość indywidualnego dopasowania interesujące mnie lokalu pod moje potrzeby. Tak właśnie powinno być!! No cóż - to był etap 'dziury w ziemi', a przecież prawdziwa wartość inwestycji określa się nie na etapie projektu, a na moment jego realizacji, wiec wszystko było jeszcze przed nami... Ale później było równie dobrze, żeby nie powiedzieć że nawet lepiej - wszystko wykonane zgodnie z planem, z dużą dbałością o szczegóły, przy czym konsekwentnie pozostając w bliskim kontakcie z klientem, tak aby jak najlepiej sprostać jego oczekiwaniom. Tak więc krótko - realizacja na 6+!! Etap po realizacyjny to skądinąd 'wisienka na torcie' - pełna dbałość o projekt w okresie posprzedażowym, że wspomnę choćby aktywne uczestnictwo w procesie kontroli nad administratorem nieruchomości, pełną wymianę zieleni na nieruchomości na koszt Dewelopera, tak aby nasze 'M' prezentowały się w pełnej krasie już od pierwszego wrażenia, tj. na moment wjazdu na teren obiektu, czy też niedawne dodanie drobnych elementów meblowych w częściach wspólnych. Powiem szczerze - ja osobiście nigdy nie spotkałem się z taką powykonawczą troską o obiekt i jego otoczenie ze strony jakiegokolwiek innego dewelopera. Brawo! Tak trzymać!! Mogę tylko szczerze polecić współpracę z Euro-Dom - zdecydowany przykład dewelopera przez duże D!!
POZdrawiam

Izabela i Krzysztof z Poznania

Był to nasz pierwszy kontakt z deweloperem, oferującym mieszkania - apartamenty. Już po pierwszym kontakcie z Panią Patrycją byliśmy, wraz z żoną, bardzo pozytywnie zaskoczeni indywidualnym podejściem do klienta. Pani Patrycja to osoba, która potrafi wysłuchać a przede wszystkim wszystko załatwić, pomóc, zorganizować. Dziś niespotykane podejście do klienta nie tylko przed transakcją, ale przede wszystkim nawet po kilku latach po zakupie dwóch apartamentów.
Pani Prezes Eurodom to kolejna osoba, o której należy napisać kilka słów. To osoba, która zadbała o wszystkie drobiazgi i gustowne detale nadające indywidualny charakter tej inwestycji, począwszy od wnętrz a skończywszy na projektach ogrodów i doborze roślin w ogrodach (posiadam apartament z ogrodem). Mógłbym podawać wiele przykładów, ale podsumowując to inwestycja budowlana, z jaką się jeszcze nie spotkałem.
A co najważniejsze Zarząd i pracownicy Eurodom opiekują się tym obiektem już kilka lat, nie słyszałem do tej pory o podobnym deweloperze, miło, iż właśnie tacy ludzie tworzą firme, z którą mam przyjemność pozostawać w kontakcie.

Nie zwlekaj, liczba mieszkań jest ograniczona!

Zapewnij sobie mieszkanie w Willach Miejskich przy ul. Krzyckiej już dziś!

Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.

Dowiedz się więcej
 
keyboard_arrow_up